Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hetek óta viszket a szemhéjam,...

Hetek óta viszket a szemhéjam, egyre többször és őrjítő. Nem látok rajta semmit, időnként mintha sötétebb folt lenne rajta, gondolom az a vakarástól van. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Augusztusra kaptam időpontot dokihoz, de addig megőrülök. Nem tudom összefüggésbe állítani egyelőre se kozmetikummal, se étellel. Valamikor nappal, valamikor éjszaka rámjön, és akkor nem bírom abbahagyni a vakarást.

2023. júl. 5. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez sajnos nagyon nem jelent jót... :(
2023. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
A székleted milyen?
2023. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ekcéma lesz. Ne vakard. Nem tudsz egy maszek bőrgyógyászhoz menni inkább?
2023. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg sima allergia.


Baratnomnek állandóan ez van, mellé még folyik is, konnyezik állandóan. Májusban kezdődik az allergia szezon, többféle virág okozhatja, így lehet specifikusan időszakra vonatkozó

2023. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
84%

1-es! Hogyhogy nagyon nem jelent jót? Te mit tudsz erről?


Kérdező, nem vagy esetleg allergiás valamire? (Mondjuk akár a tudtodon kívül is lehetsz…)

Az interneten (orvosi oldalakon) semmi olyat nem találni erről, ami azt írja, hogy valami tényleg nagyon rosszat jelezne…

2023. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A székletem rendben van. Maszek bőrdokihoz van időpontom...😏

Allergiás vagyok a porra, pollenekre, de ilyen tünetek még sosem jelentkeztek, csak szénanátha, szemviszketés. Köszönöm a gyors válaszokat!

2023. júl. 5. 23:42
 7/7 NTBS ***** válasza:
39%
Allergia!
2023. júl. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!