Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hát közép rész milyen okok...

Hát közép rész milyen okok miatt fájhat ? Volt ülő ideg környéki fájdalmam vagyis van is még ott nincs sérv , ízületi kopás van. A hátam nem lett kivizsgálva mert az jan eleje óta fáj. Kisugárzik ? Nyak v derék? Vagy nincs köze ?

Figyelt kérdés
Hát fájdalom .

#Hátfájdalom # hát közép # időnként felmegy nyakig #
2023. jan. 21. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Nö vagy férfi vagy? Ha nö, akkor lehet rossz melltartó miatt is
2023. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szinte bármelyik porckorongnál, ahol ideg lép ki a csigolyák közül, ott lehet kis ideggyulladás.
2023. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nő. De a melltartó nak biztosan nincs köze hozzá . Sajnos nem dolgozok most a panaszok miatt , így itthon nem is viselem.

Nyaki panaszaim vannak évek óta az első műtét után sokat kinlodtam . Most újra mutenék , protézist ki , cage -t be .

De közben jött az ülő ideg fájdalom , fenék , jobb láb hátsó része, törzsem … volt MRI - nincs sérvem .

A derekam azóta jobb egy fokkal . A hátam két hete faj intenzíven. Leginkább hat közép tája , van hogy felmegy nyakig .Ma már a két lábam is nehézkes volt . Eléggé megijedtem .

Klausztrofobias vagyok a korábbi 20perc MRI is kinszenvdés volt . CT esetleg kimutatja a sérvet ??

2023. jan. 21. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!