Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Veletek előszokott fordulni...

Veletek előszokott fordulni kb évente egyszer, hogy bepisiltek? Érdemes ezzel orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 8. 12:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem kb 6 éve volt egy időszakom, hogy ha sokáig voltam el, mindig úgy értem haza, hogy egyből rohannom kellett a wc-re. Ez így még nem gond, de ilyenkor ahogy kiértem már elkezdett szivárogni és nem tudtam elállítani, kapkodnom kellett a ruháimmal, hogy be ne pisiljek teljesen. Egyszer emlékszem, volt olyan, hogy nem tudtam kigombolni a nadrágom és már annyira szivárgott, hogy leültem ruhában a wc-re, hogy ne a földre menjen.

Ez nekem magától elmúlt. Hat év után már volt, hogy olyan nadrág volt rajtam, amit körülményes volt letolni és amíg azt gomboltam ki, táncoltam egy helyben a wc előtt és kibírtam, száraz maradtam, szóval már nem szokott elkezdeni szivárogni.

2023. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

9-es

Ez még így a kibírható kategória talán.


Köszönöm a válaszokat.

nov. 27. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!