Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ?Van az ágyékomban egy csomó....

?Van az ágyékomban egy csomó. Voltam orvosnál azt mondta ilyen előszokott fordulni idővel elfog múlani. Tegnap voltam. De már az előtt 1 héttel észrevettem. Aggasztott a dolog úgyhogy elmentem. Nagyon sokat nyomogom napi szintem,¿…

Figyelt kérdés
felette a bőr kivan pirosodva és száraz is és fájdalmas ha hozzáérek. Lehet attól mert nyomogom nagyon sokat, van hogy alsónadrágon keresztül van hogy nem. Ettől lehet hogy nyomogom? A csomó nem kemény, mozdítható és nem nől.
2022. nov. 22. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
betokosodott zsírmirigy lehet.
2022. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az mit jelent?
2022. nov. 22. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyirok csomó.Ilyen mindenkinek van .Ezek a szervezet,baktérium,vírus szürői.

Ne nyomogasd .

2022. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik hogy múlik elfelé az a csomó. Már kevésbé tudom ki tapintani. De olyan mintha ott a környezete meglenne dagadva vagy valami hasonló, és fájdalmas ha hozzáérek. Ez normális?
2022. nov. 27. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!