Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulaműtét után mikor áll...

Mandulaműtét után mikor áll helyre a nyelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már több mint 2 hete volt mandulaműtétem, viszont amikor szilárdabbat nyelek akkor megakad a torkomon és innom kell rá vizet vagy nyelnem még egyet.


Ez mennyire normális? Mikor fog helyreállni?


Ha valakinek volt már ilyen és megosztaná tapasztalatát azt nagyon megköszönném.



2023. júl. 12. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban volt, nem akarom mondani szívesen de nagyon sokáig tartott mire tudtam enni, sőt infúzióra kerültem annyira nem tudtam enni úgy fájt meg féltem nyelni, jó mondjuk 4 éves voltam kb. Fél évig szenvedtem.
2023. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hű basszus akkor te tényleg jól megszenvedtél vele :(


Nekem 2.5 után már szinte egyáltalán nem fáj csak néha még furán nyelek, enni viszont tudok szinte már bármit.

2023. júl. 15. 16:06
 3/5 A kérdező kommentje:
*2.5 hét
2023. júl. 15. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
örülök hogy te könnyebben vészeled át, akkor az már mindenképp gyorsabban fog javulni nálad :)
2023. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
addig még próbálj egy kicsit lájtosabb puhább ételeket enni vagy pürésítve
2023. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!