Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csomók testszerte. Mitől?

Csomók testszerte. Mitől?

Figyelt kérdés
Egy ideje csomókat érzek magamban. Hasamon és a combomon a “hájamban” leginkább és sokszor az izmaim, izuleteim is fajnak. UH nem lát semmit. Ilyen “szövettömörülésnek” érzem. Amikor megvan a havi bajom, akkor sokkal jobban fájnak. Van ötlete valakinek?

2023. júl. 14. 21:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy nyomásra fajnak, de néha (időszakosan) érzem, hogy égnek és ott vannak. Kb babszem nagyságúak.
2023. júl. 14. 21:19
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
hipochondria
2023. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
kívánom h tapasztald meg;)
2023. júl. 14. 21:23
 4/14 anonim válasza:
Nem lipómák?
2023. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

#21:23

Tudom, hogy arra megy ki az egész, hogy azt hiszed rákos vagy.... De az sosem kitapintható és nem is a zsírszöveteidet támadja. Az csak a neve, hogy "daganat". 2-3 centis sejtburjánzások amik igyekeznek elérni a környező szerveket. A 70%uk mire tüneted ad már rég áttétes.... Hipochondria.

2023. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, te nagyon hülye.

Arra vagyok kiváncsi, merre kellene fordulnom vele, mert több szakorvosnal jártam, de nem jutottam előbbre. Annyira sajnálom az ilyen “embereket”, mint te:(


Utolsó előtti: annak nem szabadna fájnia elvileg. És többször szimmetrikusak, jobb es bal oldalamon is.

2023. júl. 14. 21:46
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is vannak göröngyök a zsíromban, rengeteget ki tudok tapintani. Szerintem az zsír.
2023. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nem fibromyalgia?
2023. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
MR-t csináltathatsz, ha van valami ott, kimutatja. Nekem más képalkotó nem mutatta ki, saját pénzemen csináltattam MR-t, rögtön operáltak. Jóindulatú daganat volt.
2023. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A fibromialgia nekem is gyanus sajnos.

Csipom kornyeke szokott fájni, combhajlatban belül is. Csinaltak róla MRI-t, nem mutatott semmit csak azt hogy “néhány helyen zsíros degeneratio”. Azt mondta az ortopéd orvos, nincs vele teendő.

Utolsó: mivel operáltak?

2023. júl. 14. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!