Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet nagyon régóta...

Mitől lehet nagyon régóta hányingerem? (Évek óta)

Figyelt kérdés
Évek óta hányingerem van, nem tudom mitől lehet..Mostanában fájt a gyomorszám is ég a hasam is, közbe végig hányinger kíséri, nehéz levegövétel olyan érzés mintha nem tudnék olyan mély levegőt venni mint amilyet szeretnék csak több sóhajtozás után..Hasmenés is társul hozzá néha. Savlekötőt szedem már régóta mert fel lett írva a pantoprazol…Házi doki állandóan a savat mondja az okozza. De ma pontosan 10 órakkor átestem gyomortükrözésen és nem mondták hogy refluxom lenne vagy bármi..Igazából ha jól figyeltem közbe és hallottam valami felmaródást mondott a doki meg kissé gyulladt a gyomornyálkahártyám Ide adta a papírokat és azt mondta negatív lett menjek el házi orvoshoz ugyan azt a gyógyszert ajánlotta amit régóta szedek savlekötőt, holnap elmegyek házi orvoshoz beszélek vele..Azóta a ki írást moat tudom folytatni..Voltam házi orvosnál természetesen tükrözést után másnap és látta ő is hogy azt a savlekötőt ajánlották amit szedek, így írt fel másikat asszem rebaman a neve, De nem érzek semmiféle változást Lehetséges étel allergia vagy valami más? 19/F
2023. júl. 17. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Helocobakter pylori baktériumra teszteltek?


Begyullaszthatja a gyomrot! A tüneteid stimmelnek.

2023. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A baktérium valóban ilyen tüneteket produkál, ha arra nem teszteltek, akkor itt az ideje. Ahhoz nem elég a pantoprazole.
2023. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem teszteltek szerintem..Hogy működik a helocobakter vizsgálat?
2023. júl. 18. 10:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Én már nem tudok tényleg mire gondolni…egy darabig nem éreztem a gombocot most megint úgy érzem mintha jönne elő..Ha megiszok egy xixo teát már megint attól is hányingerem van, hova menjek még el vagy mit tegyek?
2023. júl. 18. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!