Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már nagyon régóta folyamatosan...

Már nagyon régóta folyamatosan hányingerem van, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja kezdődött, azóta folyamatosan hányingerem van és ez azóta már egyre erősebb. Már nagyon idegesít. Elveszi a kedvemet mindentől, rossz a közérzetem stb.. Tudom,hogy lehet pszhiés is az oka, de nem hinném.. (igaz a háziorvos mindig ezt mondja) ... Mitől lehet? Csak én vagyok így vagy más is volt már így? Nemtudom miért lehet, de bármit megteenék ,hogy elmúljon. Hova kéne elmennem? Hogyan jöjjek rá mitől van? Mivel még gyerek vagyok (14/L) egyedül nem nagyon tudokelmenni orvoshoz..

2017. febr. 12. 21:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy szoksor fel is "jön" ilyenkor visszanyelem... (kihányni viszont nem tudom)
2017. febr. 12. 21:50
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez lehet hogy hülyèn hangzik de akàr a látásod is befolyásolhatja.lehet hogy a szemeddel van valami vagy stressz.stresszelsz mostanában?
2017. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Keserű a szájízed is?Reggel vagy éjjel szokott feljönni?
2017. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

14 évesen elmehetsz egyedül is orvoshoz.

Ha úgy érzed keresd fel a háziorvosod vagy ha lelki stressznek érzed akkor az iskolapszichológust.

Túl sokat, túl keveset eszel?

Vérnyomásod rendben?

Látásod ok? Szemüveged van?

2017. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van szemüvegem, de nem hordom,mert jól látok anélül is.. ( de már kb 2 éve van és nem hordom úgyhogy nem hiszem,hogy attól). Szerintem az evésemmel sincs gond. Vérnyomást még nem mértem.. Elég sok minden szokott mondjuk itthon történni,mert zűrös családban élek, de az már "megszoktam"mert mindig is ilyen volt.
2017. febr. 12. 21:57
 6/11 A kérdező kommentje:
Voltak ilyen savlekötő gyógyszereim, mert sok volt a savam , de az már nem kell
2017. febr. 12. 22:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig akkor több,mint valószínű,hogy a sav miatt van.Az jön fel és azért van hányingered.Lehet,hogy szedned kellene még.Ha sokat idegeskedsz akkor a savlekötőket folyamatosan kell szedni mert a sav is folyamatosan van.
2017. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is savra tippelek ... ha szedned kellett gyógyszert és abba hagytad akkor írass fel újra nem játék.. volt munkatársam a savlekötő hiánya miatt kórházba került infúziót kapott! De stressz is rá tesz egyébként... én tapasztalatból tudom :(
2017. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet ,hogy ujrakezdem,hátha segít. Köszönöm a válaszokat
2017. febr. 13. 07:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Reflux lehet, nem mindig érezni a savat, de a hányinger és, hogy feljön az étel, erre utal. Gasztroenterológusi vizsgálat kellene.
2017. febr. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!