Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellben tapintható bab méretű...

Mellben tapintható bab méretű duzzanat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Sajnos tegnapi nap napon nagymamám, aki 83 éves, észrevett a mellében(lentebb) egy kisebb, bab méretű duzzanatot, elvittem ma háziorvoshoz aki nem sok jót mondott, sürgősen elküldte kórházba beutalót kérni mammográfiára, el is vittem de hát természetesen a sürgős az majd augusztus 1-en megoldható mert tele vannak.


Már kétszer volt élete során hasonló, ahogy kivettem a szavaiból az valószínű ciszta lehetett mert csak leszívni kellett és egyszer műteni.

Nagyon izgul az egész család, mindenki egyből rákra gondol, de nagyon reménykedünk, hogy "csak" egy ciszta vagy egy kezelhető, jóindulatú akármi...

Ő pedig túlságosan nyugodtan tűnik, mondta, hogy már nem izgul egyáltalán, élt eddig 83 évet, de azért biztatom, hogy mindenben mellette leszünk, bármi is legyen harcolni kell ellene.

Valakinek esetleg tapasztalata volt ismerősi, rokoni körben ( ilyen korú embereknél) hasonló helyzetben?



2023. júl. 18. 16:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!