Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire káros a sok szúnyogri...

Mennyire káros a sok szúnyogriasztó használata?

Figyelt kérdés

Leütöttem vagy 15 szúnyogot, de még mindig hallottam, ezért a házba sok szúnyogriasztót fújtam, amire mindenhonnan elkezdtek özönleni. A gond, hogy nagyon erősen érzem a szagot, és elkezdett kiszáradni a torkom, legalább is azt érzem, illetve fájni a tüdőm. Ezt nem tudom beképzelem-e.


Milyen károkat okozhat a szúnyogriasztó? Mit tegyek, hogy kiszellőzzön mihamarabb? Egyáltalán mit tehetnék a szúnyogokkal?



2023. júl. 19. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Te normális vagy????


A szúnyogriasztót magadra kellett volna fújnod!

Ha a házban sok szúnyog volt, akkor a légtérbe szúnyogirtóval kellett volna befújnod.

Egyébként egyiket sem egészséges belélegezni. Szúnyogirtónál pl. befúj az ember a helyiségbe, aztán kimegy, becsukja az ajtót és mondjuk fél óra múlva megy vissza kiszellőztetni.


Ha rosszabbul leszel, akkor hívd fel az ügyeletes orvost, jobbat nem lehet tanácsolni. És persze mondd el, hogy mit fújtál széjjel. Legyen a kezedben a palack, sőt, előre nézd meg az összetételét, hátha kérdezik.

2023. júl. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Inkább használj elektromos szúnyogriasztót, azok nem károsak az egészségre.
2023. júl. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pont az elektromostól voltam rosszul...


Kérdező! Szúnyogháló!!!

2023. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek, hogy kiszellőzzön mihamarabb?"

Szellőztess: csinálj kereszthuzatot, ha nem mozog a levegő, indíts be pár ventillátort!

2023. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!