Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arcon fújtam magam a szúnyogri...

Arcon fújtam magam a szúnyogriasztóval. Megmaradok?

Figyelt kérdés
Aromax márkájú természetes szerről van szó, hatóanyaga 30% eukaliptusz citriodora olaj. Ne kérdezzétek hogy csináltam, baromi fáradt voltam, a vállam akartam lefújni és valahogy megrándult a kezem :D Egy-két csepp bele a szemembe meg a szájamba természetesen. Kiöblítettem mindkettőt és részemről ezzel kifújt az elsősegély. A matricán az áll, hogy ha szembe, szájba kerül, orvoshoz kell menni. Szerintem nem volt ez olyan vészes mennyiség, de valahogy émelygek egész nap és akármit eszem, éhesnek érzem magam. Én az edzés és a meleg számlájára írom, de gondoltam azért megkérdezlek titeket, hátha több a tapasztalatotok. Kapott már bárki mérgezést pár csepp eukaliptusztól?
2019. jún. 25. 15:19
 1/3 A kérdező kommentje:
A pontosság kedvéért, az incidens hajnali fél 5 körül történt.
2019. jún. 25. 15:20
 2/3 A kérdező kommentje:
Ah, ahogy kiírtam a kérdést, meg is találtam a választ angolul. Több ml higítatlan olajat kéne magamba dönteni, hogy mérgezést kapjak tőle. Akkor talán nem fogják azzal hívni a férjem, hogy kinyírtam magam a szúnyogriasztóval :P
2019. jún. 25. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz semmi baj :)
2019. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!