Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb oldalt hátul a derekamnál...

Jobb oldalt hátul a derekamnál, egy ilyen hirtelen lüktető érzés ami minden lüktetésnél beszúr egyet. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Azt hozzá teszem, hogy a fájdalom nem állandósult, hirtelen és ritkán jelenik meg, talán 2 óránként de van, hogy több idő telik el.


Magas A vitamin tartalmú gyógyszert szedek, ami befolyásolhatja a vesém állapotát. A gyógyszer neve nem más mint "Medinac". Adagolása per pillanat napi 1 db 20mg-os tabletta. Körülbelül 1,5 hónapja szedem. Első hónapban másnaponta egy.


Két lehetőség van szerintem, az első: Megfázott a vesém, vagy a derekam. A második: A gyógyszert nem bírja a szervezetem (vese).


2023. júl. 19. 21:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy a testtartásom se a legjobb, ezt is szeretném orvosolni a jövőben, csak most ezen legyek túl.


Az jutott eszembe, hogy nem lehet, hogy az miatt fáj össze vissza mindenem, mert a gyógyszertől hajlamosabb vagyok izomfájdalomra? És izomlázam van, vagx valami? Mert a hátfájás meg a derékfájás ott van gyakori tünetek között. Viszont nem tudok megnyugodni, míg nem jutok el vérvételre, holnap konzultálok a bőrgyógyászal, nem tudom, hogy van ez, mert azt mondta az asszisztens bármi van 2 után hívjam. + azt sem tudom, hogy a gyógyszert ők automatikusan írják, vagy be kell menni hozzá. Meg ugye, hogy a labort ők adják, így hiába megyek háziorvoshoz, hogy én vérvételre akarok menni. Mert ők azt mondták nekem, elég az 3 hónap múlva, de mindenhol máshol meg 1 hónapot javasolnak, főleg az elején.


Szóval, mit javasoltok? Beszéljek bőrgyógyászal és mondjam el a panaszaim, vagy menjek háziorvoshoz és vérvétel?

2023. júl. 24. 20:30
 12/17 anonim ***** válasza:

Mi újság?

Ilyen panaszról már hallottam, hogy izomfájdalom a retinol mellett....kíváncsi vagyok.

Lehet, hogy nem tudod majd szedni csak a másnapi adagolással...

2023. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy kérdezed.


Hát megvagyok, lekopogom mintha jobb lenne. Néha néha érzem, de ez nem egy fájdalom, inkább kellemetlen érzés. Viszont most betakarom a derekam esténként meg pólóban alszok. Hátha az volt a baj. Plusz nem tudom, hogy baj-e de esténként veszem be. Például most is kb 10 perccel ezelőtt vettem be.


Ezt először azért csináltam, mert Balatonra mentünk, és fürödni akartam, mondom majd este beveszem. Jól bekentem magam, de leégtem, piros voltam másnap is még mint a paradicsom. De ennyit bevállalok érte.


Ha lesznek fejlemények majd jelentkezek, de most először lusta fejemmel konzultálnom kéne a bőrgyógyászal, gondolom nem mehetek csak úgy oda, kell kérnem időpontot igaz?

2023. júl. 25. 22:44
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogod bánni ezt a gyógyszert,én nagyon megbántam.
2023. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Az lehet, de nimcs más lehetőség a pattanások ellen. Maguktól már nem fognak elmúlni. Reménykedtem semmi nem lesz, de elég kellemetlen tud lenni.
2023. júl. 26. 09:34
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyszer úgyis abba kell hagyni, remélem még időben fogod.
2023. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Hát remélem nem lesz igazad, és nem lesz semmi baj. De én adok neki időt, ha a vérképem is jó lesz. Persze félek meg minden, de majd kiderül a baj úgy is.


Ma brutálisan kiszáradt az arcom, mit ajánlanátok rá? Gondolom most állt ellen az arcom, és most kezdődik rendesen a javulás.

2023. júl. 27. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!