Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől nyomhat mindig a mellkasom?

Mitől nyomhat mindig a mellkasom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

30/L vagyok.


Nagyon sokszor nyom a mellkasom, diszkomfort érzésem van. Ez lehet nappal vagy éjszaka is.


Ha nappal akkor a semmiből jön és ekkor még csak csak el tudom terelni a gondolataimat róla, de van, hogy ez sem sikerül és kb 1-2 órán keresztül nyom, majd elmúlik, ilyenkor kótyagos vagyok és mért vérnyomásom tökéletes, egyéb más tüneteim nincsenek.


Ha éjszaka, akkor pedig úgy történik, hogy az alvásból riadok fel, hogy nyom a mellkasom és mindjárt rosszul leszek, remegek, kocognak a fogaim és izzadok. Ilyenkor általában mindig el kell mennem nagy wc-re. Hajnalban a mért vérnyomás magas, pl. 150, pulzus 130. Mindig fel keltem a férjemet, mert attól félek hogy rosszul leszek.


2022 júniusban, illetve most is 2023 júniusban voltam ezmiatt két külön kardiológusnál.

Tavaly mindent rendben talált a Doktor Úr, szervi problémám nincs azt mondta.

Idén a másik Doktor Úr azt mondta, hogy szervi problémám nincs, amit elmeséltem neki az alapján ő úgy gondolja, hogy reflux. Kérdezett több mindent hogy pl. paradicsom után szokott e égni a gyomrom, a nyelőcsövemet égeti e a sav stb. Mindenre szinte nem volt a válaszom.



Férjemmel van egy 16 hónapos kislányunk, és már most kezdek aggódni hogy ha majd később jobban érteni fogja a dolgokat akkor mit fogok neki mondani, nappal is és éjszaka is hogy anya miért van rosszul.


Köszönöm a segítséget! 🙂


2023. júl. 22. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kizárták a szervi okot, akkor pánik, szorongás.
2023. júl. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Taktikai megfigyelőpont---> .
2023. júl. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reflux
2023. júl. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!