Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Apámnak köszvényes lett a...

Apámnak köszvényes lett a lába, bedagadt a bokája egy fél éve. Nagyon fáj neki. Pár napja nekem meg a lábfejem kezdett el nagyon fájni és be is dagadt. Ugye én nem lehetek köszvényes 19 évesen?

Figyelt kérdés
Alig tudok én is járni és a vádlim is görcsöl.

2023. júl. 22. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
De, lehetsz. De az is lehet, hogy meghuztad a lábad, vagy simán meleg van
2023. júl. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19 évesen elég valószínűtlen. Meghúzhattad, meüthetted inkább.
2023. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be aspirin protectet lehet trombozis , sok vizet igyál. Köszvény stb a tömény fehérje savak tej hús cukor szensav sok főtt kevés nyers enzim hiány miatt lesz .
2023. júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem novemberben állapítottak meg bokaízületi gyulladást, találtak is benne elmeszesedést. Emiatt hónapokon keresztül fájt (azért is mentem el megnézetni), még ha voltak is időszakok, amikor nem. Fizioterápiás kezelésre is jártam februárban, márciusban, az utána sokat segített, de most a nagy melegben megint előjött a napokban a bokafájdalmam. Valószínű, hogy a meleg kihozza annak a fájdalmát, akinek hajlama van rá.
2023. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem lehetsz.


Nekem pl 14 éves korom óta sokízületi gyulladásom van. Genetika anyai ágon, és ilyen korán manifesztálódott. Hát, ez van.

2023. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!