Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha leesik az étel a földre(mon...

Ha leesik az étel a földre(mondjuk egy szelet narancs vagy banán) ha megmosom alaposan,utána fogyasztható biztonsággal?Mit tudtok erről?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a híres 3-5-10 másodperces szabály nem igaz,viszont én az alapos mosás utáni evésre vagyok kíváncsi...Sok esetben az elméletileg agyonvegyszerezett zöldségeket/gyümölcsöket amiken bacik is vannak,egy alapos mosás után mindenki megeszi,ez igaz a földre esett dolgokkal is?

2023. júl. 24. 22:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah azt hozzá kell tenni hogy konyha és nappali padló,nem vasúti váróterem(ott egyértelmű a dolog)
2023. júl. 24. 22:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Konyhakőről simám megeszem, annyi szennyeződés kell.
2023. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig de, 1945-ben az emberek és a baktériumok, valamint vírusok képviselői írták alá a három másodperces szabályt. Ennek értelmében a mikrobák az élelmiszereket a leejtésüktől számított három másodpercig nem támadják meg. Kép az aktusról:

[link] (bal oldalon az emberek, jobb oldalon a mikrobák képviselője)

2023. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elhiszem,de nagyon sok régi szakemberek által igaznak vélt kutatás volt ami megdőlt:

[link]

2023. júl. 25. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Elhiszed, hogy aláírták?
2023. júl. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!