Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyen gyorsan hasmenésem?

Hogyan legyen gyorsan hasmenésem?

Figyelt kérdés

Azokat, akik nem tudnak normális választ adni, légyszi kíméljenek!

Csak egy pár napig szeretném, hogy hasmenésem legyen, mit igyak vagy egyek? A sok tej (naranccsal vagy anélkül) tényleg beválik?



2017. jan. 29. 22:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a tej-narancs kombinációtól inkább hánynál. De egy ilyen dologgal elképzelni sem tudod, milyen roncsolást végzel az emésztőrendszeredben...
2017. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire kényes a gyomrod! Hogy napokig tartson,folyamatosan enni-inni kel nem összepasszoló termékeket! Háát nem tudom,de ha egy napig úgy rendesen rajtad lesz a cifraf@sás,nem hinném,hogy több napra is óhajtod majd! :D

Nehogy kiszáradj a végén és infúzió legyen belőle...

2017. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A ricinusolajat használják hashajtóként.

De nem ha napokig. És az előzőnek igaza van, megterheli a szervezetet ha napokig fosni akarsz.

2017. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
kell
2017. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
*nem hat napokig.
2017. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Most csinálom ezt először, és tudom, hogy mit csinálok, azért próbálok vigyázni magamra :D

Ha esetleg tud valaki ilyen össze nem illő étel-ital kombinációkat, akkor várom őket :)

2017. jan. 29. 23:28
 7/21 anonim ***** válasza:

Ezzel az a baj, hogy én is ettem barackot, majd ittam sört, 1 óra múlva kakaót. Nekem nem voltak ilyen szándékaim, és nem is lett bajom, de aki tudott róla, azt mondta tuti befosok.


Ismerek olyan is aki egy kanál tejföltől telerakja a gatyát.:D


Szóval ha tutira mennél akkor ricinus. Vagy talán oliva, vagy étkezési olaj.

2017. jan. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

""A ricinusolaj segít nedvesen tartani a beleket (akárcsak amikor egy gépet beolajozunk), anélkül, hogy a belek, illetve a széklet folyadékegyensúlyát felborítaná. A székrekedés ugyanis akkor jön létre, amikor a székletből a szervezetünk "visszaveszi" a vizet. A ricinusolaj éppen ezért megkönnyíti a salakanyagok távozását és megelőzi azt, hogy a széklet túl keménnyé váljon. Azonban csak óvatosan szabad használni, mert ha túl sokat veszünk be belőle, az károsíthatja a bélfalat, az idegeket és az izmokat is. Emellett arra is ügyelni kell, hogy a ricinusolaj néhány gyógyszerrel is kölcsönhatásba léphet. Várandós vagy szoptatós kismamáknak nem javasolt a fogyasztása! Alkalmazása egyszerű: keverjünk el egy teáskanálnyi ricinusolajat egy pohár gyümölcslében, és igyuk meg éhgyomorra.""

Ha nincs otthon,sztem jó az étolaj is.

2017. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom! :)
2017. jan. 29. 23:46
 10/21 anonim ***** válasza:
Xilit/nyírfacukorból 150-200grammot feloldasz 1.5-2liter vízben és 1 óra alatt megiszod. Tudi a siker, de az nem biztos, hogy valaha mégegyszer akarsz hasmarsot utána...
2017. jan. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!