Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez miért van amikor növelem a...

Ez miért van amikor növelem a folyadékbevitelem?

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok nem megfelelő folyadékmennyiséget inni, azaz nagyon keveset iszok. A dehidratáció összes tünete szokott jelentkezni, és akkor nekiállok növelni a folyadékbevitelt. A gondom az, hogy olyankor ami mennyiséget megiszok, azt kb rá 5 percre ki is pisilom, és ugyanott vagyok, mintha nem növeltem volna a folyadékbevitelem. Kb megiszok 3 deci vizet, és 5 perc mulva már rohanok is pisilni. Mi lehet ennek az oka?
2023. júl. 25. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ki voltál száradva, a veséid takarékra tették magukat, csak annyi vizeletet csináltak, amennyit muszáj. Nem tudtak minden méreganyagot kiszűrni. Amikor ittál, a szervezeted legsürgősebb dolga volt, hogy a veséid gyorsan dolgozni kezdjenek és kiszűrjék azt, amit eddig nem tudtál. Szóval a megoldás: igyál még.
2023. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondtam hogyha növelem azonnal kijön belőlem. Iszok 3 decit és 5 perc vagy annyi sem, rohanok pisilni. Sőt, leesik a vérnyomásom, kiszárad a szám, pedig növelem a folyadék mennyiségét, de azonnal kijön belőlem!
2023. júl. 25. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy hosszú folyamat kérdező, nézd meg hogy ha jó pár napig,hetig folytatod akkor már nem fogsz olyan sűrűn futkosni a budira. A szervezetednek is idő kell amíg alkalmazkodik, nem fog helyrejönni egy nap alatt csak mert elkezdtél odafigyelni az egészségedre.
2023. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, majd akkor fokozatos próbálom növelni.
2023. júl. 25. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez! Én már feladtam. Ha többet iszok,egész éjjel wcre járok. Akkor is,ha az utolsó adagot mondjuk délután 6kor iszom. Már kivizsgáltattam magam többször,semmi bajom. Őszintén szólva utálok is inni (kivéve kánikulában).
2023. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!