Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nyakam mellett és a jobb...

A nyakam mellett és a jobb halántékom mellett a fejem sokszor fáj, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már nagyjából 1 hónapja van ez a visszatérő fejfájásom.

Ami most már olyan, hogy elcsodálkozok, hogy nem fáj a fejem és elkezdem bizseregve érezni a halántékom és váltakozóan fáj nap közben.


Voltam háziorvosnál azt mondta 2 dologtól lehet, vagy gyulladás van a nyakcsigolyám mellett és ez felsugároz fejbe. Vagy stressz is okozhat tenziós fejfájást.


De engem nagyon aggaszt, hogy 1 ponton fáj a fejem, ami stresszre fel tud erősödni, ha ráparázok.


Azt reméltem, hogy kapok egy MRI vizsgálatot, de semmi, mert hogy túlterhelt az EÜ és úgy is negatív lenne az eredmény, hogy nincs komolyabb baj mögötte csak stressz maximum.


Most ilyenkor mi a teendő?

Én daganatra nem gyanakodok, de ha valami érszűkület vagy pont vmi értágulat van ott és pont ezért fáj ugyanazon a ponton általában az azért nem túl jó dolog.


2023. júl. 27. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem àrtana egy EMRI-t csinàltattni!
2023. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem kaptam rá beutalót.


A neurológiai vizsgálat során kizárták fizikálisan a bajt és ennyi volt.

Mivel egyéb fizikális tünetem nincs a fejfájást leszámítva nem lett további vizsgálat.


Magánban meg nem tudom mennyi lenne egy ilyen vizsgálat sajnos.

2023. júl. 27. 14:07
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem is tudom megfizetni a magánkezelést.
2023. júl. 27. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Vérszegénység?

Látásromlás (szemüveg kell).

2023. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!