Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olynth orrsprayt mar 1 honapja...

Olynth orrsprayt mar 1 honapja hasznalom, mar 6. Csomagot bontottam egyhuzamban. Okozhat gyomorhurutot, hasnyalmirigy gyulladast?

Figyelt kérdés
Allitolag nem szabad 1 hetnel tovabb hasznalni. Viszont kenytelen vagyok mert sosvizes orrspray nem dugitsa ki az orrom. Ful orr gegesz orrcseppjei sem segitettek. Most hasnyalmirigy gyulladasom es gyomorhurutom van. Osszefugghetnek ezek a gasztroenterologiai panaszok azzal hogy a megengedettnel tovabb hasznalom az orrsprayt?
2023. júl. 27. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szabad egy hétnél tovább használni, mert hosszútávon árt az orrnyálkahártyának, ami emiatt bedagad, kisebesedhet, vagyis éppen ellenkező lesz az orrspray hatása. Hogy a többi tünetet ez okozza-e, azt nem tudom, orvossal kellene konzultálni erről.
2023. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Attol nem felek hogy kisebesedik, mert mielott elkezdtem a hasznalatat mar sebes volt valamifele fertozestol. Azota az a sebesedes eltunt, de a szaraz zold darabok amik eldugitanak nem szunnek, muszaj naponta 3x spriccelnem.
2023. júl. 27. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!