Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rengeteget alszom, mi lehet a...

Rengeteget alszom, mi lehet a bajom? Évek óta ez van. Egész nap fáradt vagyok, bármennyit is alszom. Volt olyan, hogy 16 órát aludtam egyhuzamban és akkor is csak azért keltem fel, mert tudtam hogy ez már nagyon sok, amúgy tudtam volna aludni tovább.

Figyelt kérdés
Egész nap ásítozom, fáradtnak érzem magam. Hétközben nincs alkalmam sokat aludni, 6-8 óra jön csak össze, de hétvégén vagy nyári szünetben átalszom a fél napot. Tegnap pl. éjjel kettőkor aludtam el, aztán délben felébresztettek, hogy menjek ki enni, de iszonyú fáradtnak éreztem magam, szóval visszaaludtam és délután 4kor keltem fel újra. Még mindig fáradt vagyok, ásítozom, legszivesebben visszafeküdnék.

2014. nov. 22. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Lelki gondok, menekülés a világ elől.

Vérszegénység, vagy más hiányállapot.

Túlalvás.

Időben lefeküdni és normális időben felkelni.

A 6 óra valóban nem sok, de a 7-8 óra teljesen megfelelő.

2014. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
azonnal fordulj orvoshoz!!!!!!!!!!!!!nekem ugyan ez a bajom kiderült szívbillentyűmmel van a baj
2014. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vérszegénység vagy szívgondok.
2014. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a szívbillentyűimmel van problémám és én is sokat alszom. Azt ajánlom menj szív ultrahangra.
2014. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet vashianyos anemia , szivproblema , ha nagyon horkolsz akkor pedig lehet alvasi upnea (legzeskihagyas alvas kozben).

Nekem mind a 3 van a tunetek azota csokkentek amiota geppel alszom es kapok vaspotlast is.

2016. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!