Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mechanikus szívbillentyűvel...

Mechanikus szívbillentyűvel ki él?

Figyelt kérdés

Tavaly műtöttek szívvel, kaptam mechanikus billentyűt. Németországban élek, itt műtöttek.

Nincs panaszom, jól érzem magam, mindent tudok csinálni, futás stb.

Annyi “problémám” van, hogy kb 2 hete kezdett ritmustalanul dolgozni, ha fogalmazhatok így.

Eddig folyamatosan, egyenletesen ketyegett.


Természetesen voltam a kórházban, direkt a surgősségire mentem.

Onnan a saját orvosom vizsgált. Vettek vért is.

Minden eredményem jó, nem látott semmi problémát. Biztosan jól megnézte, mert ez a doki nagyon sürgette a műtétet, alaposan vizsgált minden alkalommal.

Azt mondták, hogy csak zavar áll fent.

Mint mondtam, nincs panaszom, de esténként elaludni nehéz. Mivel alapból van hangja, ketyeg, de most meg furcsa.


Akinek van, tapasztalt már ilyet?



#Mechanikus szívbillentyű
2023. júl. 28. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy baràtomnak van ilyen, teljesen jòl van 56 éves. Màr lassan 8 éve csinàltàk neki meg.
2023. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is műbillentyűt kapott, valóban mindig hallani a szívműködését, mert ketyeg. És elég gyakran szabálytalannak halljuk, ő is elment a kardiológusához direkt emiatt, de semmi problémát nem találtak.
2023. aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A ketyegést meg is lehetett szokni, volt, hogy arra aludtam el. Viszont erre a szabálytalan ritmustalan ketyegésre este nagyon nehéz.

Fogalmam sincs, hogy mi okozhatja.

2023. aug. 3. 07:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szabálytalan, akkor be kell állitani sürgössen!
2023. aug. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!