Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik állapot jobb szerintetek?

Melyik állapot jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Borderline, erősen impulzív atipusos anorexiás vagyok (ez inkàbb bulimia)

A gyógyszereim Rivotlir 0.5 reggel-este és Ripedon 2mg este.

A Ripedont a kórház óta abbahagytam. A kérdés az, hogy szedjem-e a rivot, mert ha nem szedem akkor foyton impulzívan viselkedek és hánytatom magam és stresszes vagyok, nem alszom sokat,viszont, cserébe olyan kreatív vagyok mint soha és rengeteg ötletem jön, amiken elkezdek dolgozni és kicsit már hiperaktív is vagyok.

Ha szedem, akkor be vagyok nyugodva, elmūködöm sokkal "normàlabb" módban, viszont nincsen semmi plusz az életemben.

Mi legyen, nehéz mérlegelnem, melyik àllapot előnyösebb nekem.



2023. aug. 1. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Szia! Egyértelmû, hogy szedned kell!
2023. aug. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Szedd a bogyókat
2023. aug. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi hogy ezt mondom, de az fontosabb, hogy egészséges vagy és szeden a gyógyszereket, minthogy kicsit hiperaktív és nagyon kreatív vagy. Szerintem jobban járnál ha szednéd a gyógyszert amit felírtak. És ha még nem jársz, akkor el kéne menned egy pszichológushoz. Lehet hogy nem segít, de ártani szerintem nem árthat.
2023. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!