Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A dulcolax tablettával kapcsol...

A dulcolax tablettával kapcsolatban tudnátok segíteni? A többit a leírásban találjàtok.

Figyelt kérdés
Ma van egy hete, hogy nem tudok normálisan wczni. Tudtam de olyan keveset. Tegnap este bevettem 2db ilyen dulcolax tablettát amitől úgy fáj vagy így görcsöl a hasam, hogy majdnem elájultam. 2x hánytam is emiatt. Tudtam wczni 3x ma de nem hasmenésem volt hanem rendes széklet, de szintén nagyon kicsi adag. Külföldön vagyok és vajon az lehet az oka, hogy új ételeket eszem vagy mi?

2023. aug. 1. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Masok nem hanynak tole. De te szoktal bevenni maskor is? Kettot egyszerre vettel be?

Esetleg csak osszeszaradt a szekleted, kicsi lett.

Amugy ferjem szekrekedos, en rendesen megyek otthon. Azonos dolgokat eszunk. Utazasnal pedig o egy het utan hashajtoval megy, en pedig hasfogot szedek ez ido alatt, hogy ne legyen hasmenesem, de ketszer megyek egy nap emellett.

Mi mind a ketten idegesek vagyunk utazasnal. O idegen helyen nem szeret menni, es izgul, hogy sikeruljon. En meg pont forditva.

Esetleg te is idegeskedsz? A tablettahoz meg nem vagy hozzaszokva?

Ferjem vegso esetben szedi be, itthon valami szekletlazito italport kapott receptre.

2023. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Soha nem vettem még be és 16 vagyok. Igen kettőt vettem be egyszerre én buta pedig 1 is eleg lett volna szerintem. Anya beszélt az orvossal és szerinte valami vírust szedhettem fel a nyaralás alatt. Amúgy szerintem is összeszaradt a székletem, mivel eddig soha nem volt még ilyen problémám. Anya szerint lehet, hogy idegeskedtem amiatt amikor mar a masodik nap nem tudtam wczni és akkor nagyon beparáztam. Az a baj, hogy nem vagyok otthon és csak szombaton fogunk hazamenni. Nagyon remélem, hogy addigra jól leszek
2023. aug. 1. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem virus nincs, azok hasmenos-hanyos virusok.

Szinte biztos vagyok, hogy akkor azert hanytal, mert tul drasztikus volt ket tablatta. Talan fiatalon meg tobbnek szamit ketto, meg novesben vagy.

Jobbulast kivanok. Most mar nem lesz bajod. Ha

2023. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen igazad van! Lehet tényleg sok volt az a kettő tabletta. Nagyon remélem, hogy mostmár jobban leszek. A fájdalom a hasamban szerinted mennyi ideig lesz?
2023. aug. 1. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!