Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Yarocen tablettával kapcsolatb...

Yarocen tablettával kapcsolatban kinek mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Tegnap ezt a gyógyszert írta fel a dokim mert a sertralin most nem vált be. 3 hétig szedtem de 3 hét után nagyon felerősítette a szorongásomat és abba kellett hagynom. Helyette kaptam a Yarocent. Tegnap este vettem be először és kb 10 perc után elkezdtem szédülni tőle kába lettem a fejembe nyomást éteztem és csak akkor voltam jól ha be volt csukva a szemem. Hamar el is aludtam tőle. De viszont reggel is arra keltem fel hogy ugyan úgy szédül a fejem és nyomást éreztem. Fekve érzem jobban magam nem tudok menni mert nagyon szédül a fejem borzasztó érzés. Bizonytalanság érzetem van. Olyan mintha másnapos lennék vagy nem is tudom de baromi rossz. Ráadásul még rá is pánikolok. Ilyet még egyik gyógyszernél sem éreztem. Ez már a harmadik gyógyszer amit kipróbáltam ennek már be kell válnia. Ti mit gondoltok? Ki szed ilyen gyógyszert és mennyi idő alatt fejti ki a hatását?
2021. febr. 16. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:

én a 15 mg-osat szedtem.

bevétel után hamar elálmosodtam, élénk álmaim voltak és ezen kívül nagy étvágyat csinál.

altatónak tökéletes, antidepresszánsként nekem nem vált be. (én szertralint szedek).

2021. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem meg a Sertralin most nem vált be mint 9 évvel ezelőtt. A doki azért váltott erre a gyógyszerre de egész nap rosszul vagyok tőle és szorongok is :( Nem tudom mi lesz ha ez se válik be.
2021. febr. 16. 17:14
 3/8 anonim ***** válasza:
az elején ez természetes, nem írt fel mellé benzot?
2021. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sokat szedsz?

Én a 15mg-al úgy vagyok, mint egy másik válaszolód.

2021. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt kaptam a dokitol, elég vacakul lettem. Tegnap vettem be először 15mg-ot.Mint aki részeg és csak csukott szemmel vagyok jobban.

Iszonyatosan altat, bizonytalanul jarok, összeakad a nyelvem és a fejem nyomott tompa. Borzasztó.

Kérdező te szedted tovább? Bevalt?

2021. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 ös pontosan én is ugyanezt éreztem attól a gyógyszertől amit te. Aznap este bevettem a 15 mg ot és még 10 perc se kellett teljesen kiütött az a gyógyszer úgy éreztem magam mint aki be van drogozva nagyon szar volt. Én is csak akkor voltam jobban ha be volt csukva a szemem. Másnap is hasogatott a fejem mintha nyomták volna. Borzasztó érzés volt 2 napig kínlódtam másnap be se szedtem soha többet be nem venném.
2021. febr. 21. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ.

Igen ma is olyan vagyok mint aki nincs teljesen magánál.

Szörnyű, nem tudom hogy lehet mellette dolgozni. Nem bírom nyitva tartani a szemem és felerősödtek a szorongasos tuneteim. Nekem is felejtős ez a szer.

2021. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor hagyd abba szerintem is ha nem vagy jól tőle én is azt tettem de nem is bántam meg.
2021. febr. 21. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!