Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon megy a hasam az antibio...

Nagyon megy a hasam az antibiotikumotol, normális?

Figyelt kérdés

3 napja szedem még van 3 nap.


Napi 1 normafloret iszok, de nagyon fáj a hasam így is.


Mit kéne tegyek? Egyedül a folyadék marad meg bennem, de a kaja nem


2023. aug. 4. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Tessék,több normflort inni. Naponta 3x is lehet. Illetve nem árt jelezni az orvosnak
2023. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felhivhatom szombaton ?
2023. aug. 4. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:

3 normaflore mehet. A betegseg is megbolygathatja az emesztest nem csak maga az anribiotikum. A helydben patikaba mennek el es tanacsot kernek. Lehet kapsz protexint vsgy enterolt is.


Dokival nem tudom milyen a kapcsolat en szombatin nem hivnam de emailt irnek. Ha nezi es akarja vaLszol ha nem akkor majd hetdon

2023. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi lett veled azóta Kérdező?

Szerintem nem normális, főleg, hogy sok doki orrba-szajba nyomja az emberekbe.

Egy ismerősömnek antibiotikum kúra után lett, hogy már alig marad meg benne valami évek óta. Dietetikushoz jár és valami candida diétával éli túl, úgy, hogy soványra fogyott...

Nálam az orvosom rendszeres (évi 2-4 alkalommal történő) antibiotikumoztatással most azt érte el, hogy alig bírom a korábbi adagjaim felét megenni, de cserébe rendszeresen f*sok vagy híg a székletem...

2023. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!