Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatta az éjszakai a...

Mi okozhatta az éjszakai a has felső részén erös görcsös fájdalmat?

Figyelt kérdés

Éjjel arra ébredtem hogy a hasam felső részén középen, kb ahol a gyomor van igen erős görcsös fajdalmam van.


Hányingerem nem volt, feküdni se bírtam ugy fájt.

próbáltam kakálni, nem enyhűlt

Aztán egyszer csak hánytam egy jó kiadósat, nagyon savanyú kevés darabos cuccot.


Mivel van epekövem, én az epegörcsre gondolok. de ha attól volt akkor miért múlt el a hányás után azonnal?


Akinek volt már epegörcse, neki/neked milyen volt?



2023. aug. 5. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyomorsavat hánytál, és attól fájhat a gyomrod előtte.
2023. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Ez baromi érdekes, nekem is fájt ma éjjel a gyomrom, meg úgy a beleim is rendetlenkedtek. Én is felébredtem rá, de wc-zni nem tudtam. Ittam egy kis salvus vizet, és kicsit enyhített a dolgon. Nekem is van epekövem, épp műtétre várok.

Nem tudom volt-e már epegörcsöm. Azt mondják, azt biztosan tudod, hogy az, mert annyira erős fájdalom. Május elején volt egy bezabálásom, amikor lefekvés után 1 órával arra ébredtem, hogy fáj a jobb bordaív alatt, és görcsöl az egész hasam, gyomrom. Vagy 4-szer rámjött a hasmars, rázott a hideg, és hevesen vert a szívem. Kb. 1,5-2 óra alatt átment rajtam, de onnantól szinte mindig érzem a jobb borda alatti fájdalmat, ami hol tompább hol erősebb. Így derült ki július közepén, hogy kövem van, az epehólyagom elég ramaty, úgyhogy műtét szeptemberben.

Több mint egy hónapja főtt krumplin, és natúr csirkén élek, így nagyjából viselhető a fájdalom, de van, hogy erősödik.

2023. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában éjszaka jelentkezik zsíros ételek, vagy olyanok amik puffasztanak azután. Hidegrázás, hányás van amikkr többszöe, jobb bordaív alatt mintha késsel szurkálnának. Puffadás, böfögés. Van amikor órákig is eltart. Szörnyű
2023. okt. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!