Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Baker ciszta kezelése itthon?

Baker ciszta kezelése itthon?

Figyelt kérdés
Tegnap az orvos azt mondta, hogy valószínűleg Baker cisztám van(már amúgy ott van kb 1 hónapja biztosan mert akkor vettem észre) Ortopédiára csak kedden tudok eljutni, addig tudom valahogy kezelni vagy nem lesz bajom? Aggódok hogy trombózist meg egyebet kapok tőle mert olvastam hogy lehet. A térdhajlatom alatt van közvetlen de nem annyira dudorodik ki csak látom hogy jobban ki van mint a másik oldalon az izom és ha nyújtom a lábam akkor feszítő érzés néha. Van valami házi praktika amitől lejebb mehet, mert hiába nem annyira feltűnő engem nagyon zavar. Nem tudom lehetség-e hogy a bokasüllyedésem miatt keletkezett mert nem tornáztam rá😔már bánom

2023. aug. 9. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nemrégiben magától elmúlt, igaz kenegettem lóbalzsammal, bár nem hiszem, hogy attól. Elég sokáig fájt, de megúsztam a leszívást.
2023. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig volt itt a ciszta?
2023. aug. 9. 19:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Ott*
2023. aug. 9. 19:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Volt legalább fél év mire eltűnt magától.
2023. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Uhh engem csak az zavar hogy érzek ott ilyen feszülő fájdalmat, pedig nem is nagy, csak olyan mintha az izmom kicsit ki lenne dudorodva ennyi
2023. aug. 11. 19:50
 6/8 anonim válasza:
Kérdező! Mi lett veled azóta? Nekem is pár hete lett diagnosztizálva, már egy ideje ott van. Rozmaringos krémet ajánlott rá a doki. Kenegetem, de semmi javulást nem vettem észre.
dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elmentem ortopédiára, de ott nem éreztek semmi cisztát. Így csak a szokásos “tornázzak” mondattal elküldött mert elég sok ortopédiai bajom van🙁maig nem tudom miért olyan fura a láb hajlatomba az izom, de már nem fáj
dec. 12. 08:45
 8/8 anonim válasza:
6-os vagyok. Én szobabiciklizni kezdtem el pár hete. Az is számít? Mondjuk nem lett kisebb azóta sem.
dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!