Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért olyan jó az ecetes...

Xp ali kérdése:

Miért olyan jó az ecetes cukor bizonyos gyomorproblémákra?

Figyelt kérdés
10%os ecettel kell átitatni egy kb fél evőkanál kristálycukrot. Ezt (gyorsan) lenyelni. Ki szoktam öblíteni a szám és lenyelek még 1 korty vizet is a fogaim és a nyelőcsövem védelmére. Már többször próbáltam és tényleg elmulasztotta a hányingert, hányást, hasmenést.

2023. aug. 10. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
A kérdésben megfogalmazott állítás hülyeség, mert nem jó!
2023. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké. Akkor a gyógyszerész is rosszul tudja, akitől az ötlet van és én sem azt éreztem, ami volt. Még páran mások is tévedtek, akiknek szintén segített. Akkor te megválaszolhatod azt a kérdést, hogy miért tudja rosszul a gyógyszerész és én miért éreztem tévesen, hogy jót tett. (Am van itthon bohus adstriners arra az esetre, ha nagyobb lenne a baj. Remélem azt azért elhiszed, hogy működik.)
2023. aug. 10. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:

"Bizonyos" gyomorproblémákra az működik - persze nem az összes létezőre. Szedd azt, amit a gasztroenterológus szakorvosod javasol egy alapos kivizsgálás után. Ha ecetes cukor lesz az - és az tényleg segíteni fog - én nem foglak eltanácsolni tőle!

:)

2023. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de olyan bajom nincs, amivel oda kéne mennem. Néha bezabálok az indiaiban, meg néha bacibuli van a hasamban és néha megszáll a kakimanó is. Olyan évente 1-3x. Meg pár hónapja valami vírust nyaltam be. Pár nap diéta (ho javaslatra) és nem volt több gond. Na, ott nem segített vna az ecetes cukor, de ott nem is adtam neki esélyt, hogy bizonyítson. SZóval az eredeti kérdés még mindig nyitott.
2023. aug. 11. 15:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Azzal pontosítanám akkor, hogy gyomorrontás és ételfertőzés jellegű bajokra. Kiírtam új kérdést, hátha azt nem találod meg :D
2023. aug. 11. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!