Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » (Gyorsan bekövetkező!) haspuff...

(Gyorsan bekövetkező!) haspuffadások okait (fájdalmas és főképp hányingerkeltő) tükrözés NÉLKÜL bizonyos vizsgálatokkal, akár egyenesen a vérből meg tudják már szakorvosok állapítani? Van remény? Mindegy milyenek ezek, csak a tükrözés maradjon ki!

Figyelt kérdés

A legrosszabb, hogy míg más pl. a babtól azonnal szellent, nekem e gázok (úgy gondolom a jelekből, hogy) még csak el sem jutnak a bélig, mert a hasam minduntalan (folyvást) azonnal (valóban elég gyorsan) felpuffad, szelelni pedig sosem tudok.


De basszus, még egy óra után sem - legfeljebb jóga gyakorlatokkal, de az is idő!


Kenyér + tea - egyből.

Simán tea éhgyomorra reggel - szintén berobbantja a hasam.

Bab és káposztafélék - már leírtam, pár perc alatt bumm.

Tejfélék - pár perc és ott a pocak. Remek.


(Tudom, legalább a napi három kávét el kellene hagyni... De ezek a kellemetlen jelenségek a kávézások előtt is - évekkel - megvoltak már. "Örülök" a hasamnak, hogy ilyenné vált...)



2023. máj. 25. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Max olyat tudsz,hogy megfigyeled mitől puffadsz es azokat elhagyod!
2023. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A haspuffadást leginkább SIBO vagy ilyen-olyan intolerancia okozza tudtommal. Hogy ezek állnak-e a háttérben azt kilégzési teszttel esetleg vérvétellel lehet megállapítani, de nem tükrözgetéssel.Biztos tudsz szelelni, mert ha nem tudnál akkor bélelzáródásod lenne.
2023. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Ha van pénzed, akkor szakorvos sem kell, csak elmenni egy magánlaborba és kifizetni a vizsgálatot. Előtte baromi sok pénzért szerintem konzultálgatni felesleges.
2023. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!