Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez aranyér lehet ?!

KenisMC kérdése:

Ez aranyér lehet ?!

Figyelt kérdés

Nagyjából 2hete volt egyszer véres a székletem, akkor nagyon megijedtem mert nyálkás is volt.Azóta egyszer kétszer tapasztaltam székelés után a wc papíron pár apró vércsíkot.(ilyen régebben is volt.) Esténként és fürdés után rendszeresen viszketést és kellemetlen égő érzést tapasztalok. Háziorvossal is beszéltem de persze szabadságon van.

Viszont most 2-3 napja kellemetlenebb a dolog mert olyan mint amikor sokat székelsz és érzékeny a végbél..mellé még minimális fájdalmat, nyomó, és mintha minimálisan szúró érzést tapasztalnék, mintha lenne ott valami..nem figyeltem meg hogy kifejezetten székelés után vagy sem.

Székeléskor semmi komolyat nem éreztem. Tapogattam is mintha lenne ott dudor de ezt nehéz megállapítani.

Tapasztalatokat és válaszokat előre is köszi ! 28F



2023. aug. 13. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Meglehet, reméljük, hogy nem komolyabb gond. Ha biztosabb diagnózist szeretnél menj proktológushoz. Nyálka nem jellemző tünete az aranyérnek, de kis mennyiségben néha könnyedén előfordulhat lényegében bárkinél, úgy hiszem. Ha tartós az nem jó. Aranyérkenőcsnek és kúpnak úgy egy hét alatt tünetmentessé kéne tennie. Persze mellettük többet inni és igyekezni rostot fogyasztani.
2023. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keress fel egy szakorvost. Ne legyen később gond ebből.
2023. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hemorid krémet nagyon tudom ajánlani. Lidokainos, emiatt nagyon hamar hat és nálam mindig napok alatt helyrehozza a dolgot. A nyálka más kérdés, mert az mástól is lehet. Ha újra lesz, esetleg rendszeressé válik és nem múlik az aranyér, akkor mindenképpen orvos.
2023. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!