Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baja a kicsinek?

Mi lehet a baja a kicsinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap délután 15:00 körül elaludt a 7 hónapos fiam és 17:30 körül már lázzal ébredt, 38.7-el. Ma reggel mentem is vele orvoshoz mivel reggelre ez 39.4 lett. Vettek tőle vért ujjbegyből és 55 lett a gyulladás. Semmi tünete nincs a lázon kívül ami mostanra lement 37.2-4 körülire Nurofennek köszönhetően. Kapott egy antibiotikumos szirupot is, de a torka is szép és a légzésnél sem hallott elváltozást a doktornő. Kicsit mintha menne a hasa de ezt nem tudom hogy ide kössem e vagy sem, mivel tegnap kapott kamillateát hogy puhábbat tudjon kakilni mivel eddig az is elég keményre sikeredett neki éa sírásba torkolt minden kakilás. Ha kézbe veszem akkor egy pár percig minden oké és el is alszik rajtam, amint leteszem az ágyába nekikezd a sírásnak mintha fájna valamilye. Valaki tapasztalt már babánál hasonlót? A láznak nem volt előjele, egész nap úgy viselkedett mint eddig, mászott, nevetgélt, ült stb.

2023. aug. 14. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet már mindannyian tapasztaltunk, akinek gyereke van. És valószínűleg nem csak egyszer. Azt, hogy mi baja van a kicsinek, jó hogy itt kérdezed meg, és nem az orvostól, aki vizsgalta.
2023. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
51%
A magas láz mindig valamilyen fertőzésre utal, na meg ilyen korban még az immunrendszer nem ugyanolyan, mint felnőttnél. A levegőben rengeteg kórokozó van, amit mi meg sem érzünk, ő igen, így tökre felesleges találgatni mi okozta, itt erre semmilyen választ nem fogsz kapni, meg teljesen mindegy is, nincs jelentősége, orvos látta, nagyobb baj nincs, az a lényeg.
2023. aug. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!