Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elég erősen érzem a szívem...

Banánhintahercegnő24 kérdése:

Elég erősen érzem a szívem dobogását, percenként/óránként egyszer egyszer nagyon erősen megdobban. Miért lehet ez? Orvoshoz forduljak? 19/L

Figyelt kérdés
Ritkán szokott előfordulni, de ma nagyon rendszeres volt, semmilyen mentális dolog nem jöhet szóba és nem csináltam olyan dolgot ami kiválthatta volna a gyors szívverést. Inkább nem gyorsnak hanem erősnek gondolnám. Random. Mi tévő legyen? Vagy teljesen normális?

2023. aug. 18. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a "end" dolgokban. mindennek van oka, max nem tudod, vagy nem akarod megnevezni.
2023. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, 99% ban szorongas, nem kell aggodni nekem is volt, sot tobbszor, kardiologusnal is voltam, volt holter es semmi kulonos nem volt, meg ultrahang is volt.


Ezeket palpitacionak hivjak. Teljesen normalis ha picit gyakrabban van, akkor stressz alatt van az ember. Siman ki lehet deriteni egyebkent meg ultrahang sem kell meg semmi.


2 het xanax, ha nincsen akkor szorongas, elhagyod xanaxot es visszajon akkor szorongas megint.


Ha 2 het xanax alatt meg mindig ugyanolyan gyakori, akkor kardiologia mert az valoszinuleg szivproblema valoban.

2023. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 nem mindnekinek ugyanaz a baja mint önnek.


Kedves kérdező, mindenképp csináltasson egy EKG-t és egy vérvételt a háziorvosnál ritmus zavarok, szív ingerült vezetési zavarok, és extrasystolék kizárása érdekében.

2023. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!