Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normális? Többi lent!

Ez normális? Többi lent!

Figyelt kérdés
Hallojarat gyulladasom van, a gez csíkot mar tegnap kivehettem, de még mindig nem hallok a fulemre. Cseppenteni kell bele de az is kifolyik mert a hallojarat duzzadt. Meddig fog ez a süketség tartani? A fájdalom már csak nyomásra jelentkezik.

2023. aug. 21. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Hivd fel a dokmanyt, nekem mindig minden doki surgosseg eseten ott van a papiron vagy eeszt-ben a teloszam es zaklatom majd megmondja orvosi eskure hogy semmi baj viszont hallasra!


Szoval inkabb bemegyek...

2023. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 akkor szerencses vagy mert mikor bementem a surgossegire ejjel akkor kb majdnem nekem jott az orvos hogy mi a f…nak jöttem én ezzel éjszaka es felkeltettem….. zokogva jottem haza.. velem ilyen csunyan meg orvos nem beszelt . Es el sem latott rendesen.
2023. aug. 21. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!