Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez így normàlis...

Szerintetek ez így normàlis ?:/ lent a többi

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval 4 hónapos vagyok , ma voltam orvosnàl minden rendben talàlt a babànàl , van szívhang minden rendben van 12 cm a csöppsèg , annyi lenne hogy èn kb minden hónapban menstruàciómkor -19-20-adikàn van vèrzèsem , van mikor halvàny van mikor sötèt , van mikor 1-2 napot tart van amikor több ideig de kis mennyisèg màr az 2-3 nap utàn , szóval ez csak olyankor jön elő mikor a menstruàcióm lenne a dokit meg kèrdeztem azt mondta ez normàlis ès az lenne a kèrdèsem mèg hogy jàr e valaki hasonló cipőben ?, vagy szerintetek vègig fogom menstruàlni a terhessèget ?:/ ( màr vettem vitamint de progreszton pótlàst ilyeneket nem írt nem mondott hogy kène szednem .. Bocsànat ha ilyen hosszú lett , remèlem èrhető ès megköszönnèm ha valaki vàlaszolna:/..
2020. júl. 20. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Van, akinek a szervezete "emlékszik" a menstruációra és produkálja is, úgy látszik, te is ilyen vagy. Nincs köze a hormonháztartáshoz, mert hogyha progeszteronhiányod lenne, akkor folyamatosan barna folyásod lenne, mert nem lenne elég a hormon a baba megtartásához. Így viszont valószínűleg nincs semmilyen probléma, egyszerűen csak te így működsz. Ha már 16 hetes vagy és eddig mindig így volt, akkor szerintem fellélegezhetsz, nem lesz semmi gond. Boldog babavárást.
2020. júl. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) lehet igazad van ,csak elèg ilyesztő , mert màr vetèltem el ès ez furcsa mivel hogy 1-2 napig tart most ez a 3-madik nap ès elèggè ilyesztő mint egy rendes mensi persze nem görcsölök se semmi csak azèrt bennem van a fèlelem hiàba normàlis " nàlam😪 de köszönöm a vàlaszod , remèlem meg szokom egy hamar 😕
2020. júl. 21. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!