Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kismama vagyok ma voltam...

Kismama vagyok ma voltam magán vèrvètelen de utólag vissza gondolva nem fertőtlenítette le a kezemen a bőrt a tűszúrás előtt a nő. Menyire baj ez ? Elkaphatok valamit szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 24. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tű steril, nem kaphattál el semmit, ha amúgy szoktál mosakodni...
2023. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Előző este 11 kor zuhanyoztam ..es reggel 8:20 ra mentem ..
2023. aug. 24. 10:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez még igy belefèr? Vagy közvetlen elötte Kellett volna?
2023. aug. 24. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor no para.
2023. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De amugy elég felháboritó hogy ilyen megtörténik .. az a baj hogy nem mertem oda nézni teljesen kikapcsolt kb az agyam mert félek a szúrástól erre mar kint esett le hogy nem éreztem a hideg fertőtlenitot a kezemen mert ra se fujta. Nagyon idegesit.
2023. aug. 24. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy nem fertőtlenített előtte. Legtöbb helyen nem fújni szoktak már, hanem olyan pici, egyesével csomagolt törlővel áttörölni, lehet hogy közben már nyomkodta, kereste a vénát, azért nem érezted.
2023. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!