Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehet? Nézessem meg egy...

Ez mi lehet? Nézessem meg egy bőrgyógyásszal is?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta vannak rajtam tűszúrás nagyságú apró piros bevérzések, egy a kezemen, meg szerintem a lábamon is, mindig csodálkoztam hogy mitől alakult ki, de nem nagyon törődtem vele, mert nem fájt.

Viszont pár napja épp a suliban ültem amikor éreztem, hogy ha hozzányúlok a kezemen egy ponthoz, akkor eléggé fáj, elkezd szúrni egy elég nagy területen.Odanéztem, és egy ugyanolyan apró piros tűszúrás szerű pötty volt az ujjamon, mint amit az előbb is mondtam, csak ez fájt, ha hozzáértem, vagy bármi hozzáért, olyan érzés volt mintha tényleg megszúrt volna egy tű azon a ponton.

1-2 nappal ez után kb.1 centire az előzőtől ugyanilyen pötty jelent meg, ugyanezekkel a tünetekkel.Most meg az előbb vettem észre hogy már a bal mellemen is van egy ilyen, a mellbimbóudvaron.

Mi lehet ez? Kizárt, hogy csípés legyen, teljesen úgy néz ki mint egy bevérzés közelről nézve.Érdemes bőrgyógyásszal megnézetnem?

16/l



2016. márc. 24. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdemes megnézetni szerintem, bajod nem lehet belőle, de ez semmiképp sem teljesen normális dolog.
2016. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, lehet megnézetem.

Csak az a baj hogy az én városomban egy bőrgyógyászat van(legalábbis úgy tudom) és ott ha bejelentkezek csak hónapokkal később kapok időpontot, és olyan bunkó az orvos hogy lehet le fogja ordítani a fejem ha ilyen "semmiséggel" megyek oda, hiszen alig látszódnak ezek a pöttyök(sőt, már halvanyodnak is) és egy napig szúrt eddig mindegyik, amikor megjelent.

Szerintem még pár napot várok, és ha ez így folytatódik akkor biztosan elmegyek.

2016. márc. 24. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a háziorvosnak, léehet hogy csak ártalmatlan érpöttyök.
2016. márc. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy meg fogom.

Egyébként rákerestem az érszemölcsre és nem az, a rajtam levő pöttyök sokkal kisebbek.

Igazából lehet hogy csak túlreagálom, hiszen szinte alig látszik olyan kicsi.De azért lehet érdemes megnézetni.

2016. márc. 25. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!