Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek már volt ilyen...

Valakinek már volt ilyen "neurológiai"? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Elég hosszú sztori de megpróbálom rövidre fogni.

31 vagyok, 10 éves korom óta erős migrén aurás. Ugrunk egy nagyot, 26 éves koromba elvitt a mentő olyan rosszul lettem nem láttam stb, akinek volt aurája tudja milyen. Napi szinten több rohamom volt, csináltak vérvételt, kontrasztanyagos MR-t, semmit sem találtak. 1 év múlva elmentem magán MR-re, magán neurologushoz, sokat ő sem tudott tenni. Adott egy bétablokkolót amitől ritkább lett a roham. Viszont most Márciusban elkezdődött elölről. Rosszul lettem, több roham naponta, beszédzavar, szédülés, látás zavar. Elmentem vérvételre, vizeletvetelre, kardiologiara, szivultrahangra, 24 oras vernyomasmeresre, koponya MR-re, szemészetre, neurologushoz de megint semmi újat nem találtak. Viszont lassan 1 hónapja rosszabb lett a dolog, jönnek a rohamok, rádásként ami új zúg a bal fülem , hangerzékeny, 2-3 napig csinalja aztan 2 nap szunet,kezdi elölről .1 hónapja csak fekszem kb, munkát ott kellett hagyjam, már nem tudok kihez fordulni.

Vérnyomásom minden nap többször mérem, teljesen normális.


Fülzúgás, füldugulás, hangérzékenység, erős szédülés, ájulásérzés. Ezek az új tünetek a régiek mellé.


Migrénaura, fejfájás, szédülés, tompaság, látászavar, ezek a régi tünetek.


Kihez tudok fordulni? 3 különböző neurológián voltam, 3 MR készült, stb.


El vagyok keseredve, csak szenvedek. Valaki tud ajánlani valamit/valakit?

Köszönöm, jó egészséget!



2023. aug. 25. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Prof.Dr.Kondàkor Istvàn neurologust, Neurològus, ideggyògyàsz magànrendelés 1146 Budapesten a Dòzsa György ùt 7szàm alatt. Tel: +36 20 338 25 80
2023. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lelkileg minden rendben veled? Történt valami az életedben, ami ezt újra kiválthatta?
2023. aug. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nincs rendben lelkileg semmi de semmi más miatt csak az miatt hogy azon aggódok mindig épp melyik pillanatban leszek rosszul. Erre Frontint szedek napi 3-at
2023. aug. 26. 00:27
 4/7 A kérdező kommentje:
De alapvetően mindig rosszul vagyok már.
2023. aug. 26. 00:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ezek a tüneteim vannak. Nálam sem találtak semmit,én most 21 éves vagyok és 12 éves korom óta küzdök vele.Azt mondják,hogy ez az egész valami lelki probléma lehet. Nálad előszokott fordulni súlyos alvás zavar?Elalvás elötti zsibbadás,rángatózás,felriadás stb?
2023. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi javulás sajnos.
2023. szept. 16. 09:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Vydura nevű gyógyszer alkalmas lehet, viszont venykoteles és nagyon drága, és folyamatosan kell adni, de szerintem Nálad működne. Kérdezz utána egy neurológusnal

Privátban tudok ajánlani is

2023. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!