Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen neurológiai vizsgálatok...

Milyen neurológiai vizsgálatokat kéne elvégeznem?

Figyelt kérdés

Sok éve remegnek a végtagjaim, stresszhelyzetben különösen és úgy érzem magam, hogy teljesen összeszedetlen, béna a mozgásom. Sokat stresszelek, viszont a remegés állandó, tehát nyugalmi állapotban ugyanúgy jelen van. Elég nyugtalan vagyok, rosszul alszok,viszont a vérképem teljesen rendben van, a remegésvizsgálaton a doki szerint csak minimális eltérés volt megfigyelhető.

ettől függetlenül szeretnék utánajárni, mert nagyon zavaró, MRI vagy CT vizsgálatot érdemes lenne csinálnom, mit ajánlanátok? Pajzsmirigy (tsh) rendben van a vérkép szerint, de teljesen tanácstalan vagyok, honnan induljak el.



2023. jún. 19. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd az orvos dönti el milyen vizsgálatokat végeznek. Ez nem kíváság műsor .
2023. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy mire költsd a pénzed, bármely magánellátó árlistáján menj végig az összes vizsgálaton.
2023. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az a remegésvizsgálat? Egy koponya MR nem ártana szerintem.
2023. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ENG és EMG vizsgálat is jó lenne szerintem.
2023. okt. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!