Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Zöld széklet normális szén...

Zöld széklet normális szén tablétta után?

Figyelt kérdés

Sziasztk. Tegnap hasmenésme volt (valószínűleg a stressz/pànik a kivátó ok) vettem be egy darab szén tablettát. Mára nem hasmenés, de sötétebb zöldes a széklet. Mit tegyek? Háziorvos nem foglakozik vele. Ma még belefér hogy ilyen színű?

Szerinte a szén tablétta lehet.

Ma 2.szor voltam székelni, mindkettő alkalommal zöld volt.



2023. szept. 1. 11:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az étel is kiválthatja, bármi.

Szerintem ne aggódj ezen

2023. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Ettèl vagy ittál valami zöldet?

Mi egyszer a kék pölöskei szörptől jártunk így.

2023. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bizonyára, bár kicsit szokatlan, mert attól feketés szokott lenni.
2023. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
igen attól, én már tapasztaltam többször, és utána olvastam a neten is hogy zöldesre színezheti
2023. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem ettem és nem ittam semmi színeset. Főleg nem zöldet.. kivétel a körte/alma/szőlő… de nem gondolnám hogy azok:)

A szén tabletta lesz a hunyó akkor úgy vélem.

2023. szept. 1. 14:39
 6/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
53%
Széntabletta biztosan nem színezi zöldre, ez a szín a hasmenés miatt van, vagy ettél olyat, esetleg az emésztóenzimek miatt, epe stb. Amúgy ilyenkor 1 tabletta semmit sem ér, legalább 3-4 kell egyszerre, de rendben leszel.
2023. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6-os. 1 tabletta is segített, azóta sincs hasmenésem :)

De az előtted szóló is azt irta, tapasztalta a zöld székletet a szén tablettától.

Meglátjuk a napokban milyen lesz. Az biztos hogy a tabletta után lett ilyen a színe. Előtte nem volt ilyen.

2023. szept. 1. 19:34
 8/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
Zöld az tuti nem széntabletta miatt van, abban nincsen olyan anyag, amitől zöld lehetne akármi is, az inkább epe, leveles zöldségek, fertőzés miatt van, esetleg még antibiotikum miatt.
2023. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Vagy a zöld szín befogta a fekete széntablettát kissé és amiatt.Amikor céklát ettem mellé akkor nekem piros volt.Uborkától zöldes.

Mind1 nem látok bele mások belébe

2023. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy zöldnek látod ami fekete.
2023. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!