Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom mitől van ez de kezdek egyre jobban kétségbe esni... Augusztusban volt 3 nap amikor nagyon durva hányingerem volt. Nem hánytam, de egy teljes estét végigszenvedtem, minden pillanatban készültem rá, hogy rohannom kell a mosdóba.. Az elmúlt, de azóta csütörtökön megint visszatért... Nem ilyen súlyosan, de émelyegtem. Aztán péntek délutánra rosszabb lett, 3 hasmenés is kísérte. Illetve nagyon fájt a gyomrom. Azóta diétázok(csak krumplit ettem, meg húslevest) , de még mindig hányingerem van 0-24-ben. Nem durva, de émelygek, főleg evés után. Felmerült az, hogy laktóz érzékeny lehetek, lehet attól? Nem tudom mitől van, de teljesen megkeseríti az életemet, főleg, hogy emetofóbiás vagyok. Enni alig tudok, mert evés után nagyon erős hányinger és hasfájás jelentkezik, de evés nélkül meg nagyon gyengének érzem magam.. Bármi ötlet, hogy mitől lehet?

Ja és olyanokat, hogy terhes vagy stb ne írjátok, mert 16 éves vagyok. Illetve nem hiszem, hogy stressztől van, mert semmi stresszes nem volt az elmúlt napokban, a sulit kifejezetten vártam.

A válaszaitokat előre is köszönöm!



2023. szept. 2. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy 16 éves vagy lehetsz terhes, ha védekezés nélkül élsz nemi életet. Ha ez nálad nem áll fenn akkor - amennyiben tényleg folyamatosan émelyegsz és nem javul hétfőig - akkor keresd fel a háziorvosod és/vagy gasztroenterológust, belgyógyászt, a távolból senki nem fog tudni diagnosztizálni, hogy ez valami intolerancia, érzékenység, vagy csak valami vírus- vagy baktériumfertőzés.
2023. szept. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 evesen miert ne lehetnel terhes?
2023. szept. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért nem lehetek terhes, mert még sose volt barátom?
2023. szept. 3. 10:24
 4/4 anonim ***** válasza:
De akkor azt írd, hogy még szűz vagy, ezért nem lehetsz terhes! Az, hogy 16 éves vagy nem jelenti automatikusan azt, hogy szűz vagy, mi nem ismerünk téged, minél több infót egyértelműen megadsz a kérdésnél annál könnyebben tudunk jó tanácsot adni.
2023. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!