Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sipoly elmúlik magától?

Sipoly elmúlik magától?

Figyelt kérdés
Bal farpofámon volt egy tályog, 1 hónapja. Közvetlen mellette konkrétan a fenék vágatomba kialakult egy pici lyuk, mint egy tűhegy. Szerintem az sipoly. Elmentem dokihoz, semmit nem mondott azt mondta szépen gyógyul nem kell vele semmit csinálni. Lyukra semmit se mondott. Ez magától el szokott múlni? Vagy mi ez egyáltalán. Gondolom nincs nagy gáz ha az orvos ennyire nem foglalkozott vele. Akinek volt leírhatná.
2023. szept. 4. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Jelentkezz be gastroenteorológiára, mert sipoly bélgyulladás miatt is szokott kialakulni.

Nem tudom higy te milyen orvosnál voltál.

2023. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sebészeten.

De gastroenterelógusnál is voltam jó párszor, minden vizsgálat meg volt. Laktózérzékenység derült ki illetve Helico bacter de annak már jó pár éve és azt sikerült kiírtani.

2023. szept. 4. 10:52
 3/7 anonim válasza:
Azóta esetleg történt valami változás? Nekem pár napja derült ki hogy sipolyom van. Egyik napról a másikra egy bazi nagy csomóm lett. Nagyon vörös, nagyon fájdalmas. Mozogni kb semennyire sem tudtam/tudok. Fontos lenne tudni hogy azóta történt e változás nálad vagy sem. A sipolyt mindenképpen kezelni kell! Nekem sajnos 3-4 nap alatt úgy elmérgesedett hogy hetekig járnom kell kezelésre, és majd műteni is kell.
2023. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

#3 Vagyok.

Nem játék! Mindenképpen menj el másik orvoshoz is.

2023. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont most néztem orvosokat, lehet elmegyek magánúton. De egyébként nincs változás, úgyhogy tűhegy méretű lyukacska van ott.
2023. szept. 9. 06:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy *
2023. szept. 9. 06:56
 7/7 anonim válasza:
Mindenképpen menj el szerintem. Az egészség mindennél fontosabb! Sajnos ma már legtöbbször ahhoz hogy kiderüljön, hogy mi az embernek a baja magánúton kell intéznie mindent.
2023. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!