Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ultrahangon lehet látni, hogy...

Ultrahangon lehet látni, hogy egy csomó a mellben ciszta-e?

Figyelt kérdés
A héten megyek ultrahangra, mire számíthatok? Mindenképpen ki kell venni a talált csomót, estleg szövetmintát vesznek, vagy már az ultrahang látja, ha csak ciszta?
2023. szept. 13. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen látszik, a cisztában folyadék van, ezt megmutatja az UH. Ha nem ciszta akkor mintát fognak venni (vagy kivenni az egészet ha pici).
2023. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet ha olyan nézi, aki ért hozzá!
2023. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Látják. Nekem már volt cisztám, az egyértelmű szokott lenni. Leszívták. Nem fájt egyáltalán.

Találtak másik fajta csomót is, amiről nem tudták 100%-osan, hogy mi, ezért vettek belőle mintát.

2023. szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha pici a ciszta nem csinálnak vele semmit, az enyém kb. fél centis volt, azt mondta a hölgy, hogy egyedileg változik, ki mennyire érintett, de gyakori, hogy a ciklus alatt jönnek-mennek az ilyen pici ciszták, kialakulnak, felszívódnak, anélkül, hogy panaszt okoznának (nem a ciszta miatt mentem, azt csak mellesleg észrevette).
2023. szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tobb cisztam van de az egyik meszes, vagy nem tudom pontosan. Az orvos mondta, kb kilencvenkilenc szazalek, hogy csak ciszta, de a helyemben vegeztetne vekonytus biopsziat, csak hogy veletlenul se kockaztassak. Maganrendeles, kertem biopsziat. Abbol kiderult, hogy ciszta volt. Es meg mindig vartam, hogy fajjon, mikor mar be is fejeztek, annyira vekony tu.
2023. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!