Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez az érzés?

Mi lehet ez az érzés?

Figyelt kérdés
Egy allergia gyógyszert szedtem amitől egy pontba a lábamon olyan érzés volt mintha csiklandozna valami.Onnan tudom hogy szerintem attól mert mellékhatásaiban ott a paresztézia vagy mi. De már kb 1-2 hete abba hagytam. Most viszont az ujjamba is éreztem ilyesmit mintha valami hangya mászna. Ritkán izomrángás is a combomon egy pontba vagy a szememnél. Nagyon félek hogy sclerosis multiplex mert a mamámnaknak is volt. De emellett nagyon stresszes is vagyok, illetve hipochonder és durván néha. Szerintem egyszer pánikrohamom is volt mikor trombózist képzeltem be. Ha valakinek volt már hasonló, nem tudja mi lehet a baj?☹️ 20/L

2023. szept. 13. 16:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Magnéziumot nem rég kezdtem el inni. Lehet ez vitamin hiány miatt is? Mert semmi zöldséget nem eszek meg szinte
2023. szept. 13. 16:47
 2/2 anonim ***** válasza:
A magnézium plusz B6 vitamin nagyon jó, azt is szedj mellé.
2023. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!