Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux diéta esetén lehet...

Reflux diéta esetén lehet sózni a rizst, zöldségeket,csirkemellet?

Figyelt kérdés
Reflux és helicobekter fertőzés miatt diétáznom kell. Azt tudom fűszereset nem lehet enni, de azt sajnos nem tudom sót lehet e használni és jelenleg mindent só nélkül főzök és utána sem sózom.
2023. szept. 16. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nincs nagy jelentősége ilyen szempontból, ha normál só mennyiségről beszélünk...

Emésztésed kell rendberakni.


Én elég durva refluxos voltam régen - teszteltek H. Pylori-ra, emelkedett volt - kigyógyítottam egyszerűen, mint sokan mások. Írj ha van kérdésed.

2023. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 éve szenvedek és csak most csinálták meg a helicobacter tesztet azt is azért, mert már kértem. Semmilyen savcsökkentő nem használt,inkább mind felerősíti az összes panaszom.Jelenleg pantoprazolt írtak fel, ez szintén több savat okoz, csökkentettem,így jobb lett egy kicsivel de meg nem szünteti. 1 hete szedem a gyógyszereket, diétázom javulás még semmi.
2023. szept. 17. 00:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne szenvedj hanem írj privátot nekem.


A savcsökkentő a tünetet próbálja kezelni, de még gyengébb lesz az emésztésed és ezáltal súlyosbodik a problémád. Én már keresztül mentem ezen réges régen. Az eü.-nek az a dolga hogy eladja neked amit lehet, nem a probléma megoldása. Ha nem veszed saját kezedbe a dolgokat meg is dögölhetsz, senkit nem érdekel

2023. szept. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!