Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minek az előjele lehet ez?

XXX540 kérdése:

Minek az előjele lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy beteges típus szívbetegségem ellenére(2 napos korom óta szívritmus szabályzóm is van). És a covidot is átvészeltem...

Viszont mivel egyedül élek mindent én csinálok ugyebár, és munka után is és hétvégén is nagyon sokat gürizek itthoni melókkal(van hogy úgy megyek el dolgozni hogy 2 órát alszok. Viszont múlthét szombaton hazajöttem és éjfélig csináltam a dolgomat, előtte pénteken este 11-ig mint ma is. Szóval hajnal 2-kor arra keltem fel hogy nagyon de nagyon kalapál a szívem, és ahogy megmozdultam még hevesebben tette, reggel felkeltem szédültem és fájt a fejem is. Ismerősöm szerint szívinfarktus jele és jelzett a szervezetem hogy lassítanom kéne


2023. szept. 16. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az atyaúristent tudsz otthoni melókkal annyit gürizni, hogy csak 2 órát alszol? Minden nap munka után végigtakarítod az egész lakást?


Nyilván nem normális a 2 óra alvás, min. 6-7 óra alvás szükséges mindenkinek. Reggel óta szédülsz és fáj a fejed? Szívritmusszabályzóval én ügyeletre mennék ez esetben vagy kihívnám az ügyeletet.


Hosszú távon normalizád az otthoni munkádat, akármi is az.

2023. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fűtést csinálok, kerítést, kertet művelem, ablakokat cserélem stb
2023. szept. 16. 23:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Lassíts legalább annyira, hogy ne 2 órás alvások után menj dolgozni.
2023. szept. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél ki szabit a rendes munkahelyen, és a fűtést is halasszad kicsit, még sokáig meleg lesz. Aludj legalább 5-6 órát bár eleinte míg helyre nem jössz inkább 9-10-et, és önmasszázs vagy masszázs is jól jöhet.
2023. szept. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez minek a jele volt??
2023. szept. 17. 00:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es és 3-as vagyok: Ezt NYILVÁN senki nem tudja neked megmondani. Még egyszer mondom, én ha szívritusszabályzóval élnék és nem múlnának ezek a tüneteim, akkor orvoshoz mennék, függetlenül a többi dologtól. Simán lehet, hogy csak túlhajszoltad magad, kimerültél stb., és csak egy jelzés a szervezetedtől, de lehet, hogy nagyobb a baj.
2023. szept. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A ketnapos korod ota szivritmus szabalyozoval eles nekem kicsit gyanus, foleg, hogy egyedul elsz es aktivan dolgozol.


Meg meg van jopar felvetesem a 2 napos korod ota beultetett szivritmus szabalyozoval elt eleted kapcsan. :D

2023. szept. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!