Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Görögdinnyét ettem reggel...

Görögdinnyét ettem reggel éhgyomorra és azután furcsa fájdalmat éreztem. Milyen betegség előjele lehet ez? Ez a fura fájdalom már máskor is jelentkezett néha gyümölcsök fogyasztásakor.

Figyelt kérdés

Nem mindegyik gyümölcsnél tapasztaltam és nem gyakran, de gondolom, úgy meg lehetne előzni vmi betegség kialakulását, ha tudom, hogy minek az előjele lehet.


Görögdinnye, körte, szőlő - azt hiszem, ezeknél volt. De nem mindig.


Tapasztalatok is jöhetnek.



2022. aug. 21. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Ne egyél reggel éhgyomorra gyümölcsöt. A gyümölcs tízóraira vagy uzsonnára jobb. Reggel túlzottan megdobja a vércukor szintet, savtúltengést is okozhat.

Nekem a sok görögdinnyétől mindig megfájdul a hasam, csak kis mennyiségben tudom enni, nem tudom, miért.

2022. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Nekem savat csinál a görögdinnye, még ha nem is reggel eszem.
2022. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt reggelire ne, mert kicsinálja a gyomrodat, épp mint az éhomi erős kávé.
2022. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!