Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 17 mm-es vesekő van a vesemede...

Lillus1562 kérdése:

17 mm-es vesekő van a vesemedencémben. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Ma elmentem ultrahangra, ahol vesekövet állapítottak meg. Holnap reggel megyek urológiára. Has-és hátfájdalmaim voltak.

Ki lehet ezt még hajtani gyógyszerrel vagy műtét/zúzásra kell számítani?

Be kell feküdnöm a kórházba?


Köszönöm előre is



2023. szept. 20. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Zúzàs vagy műtèt lesz.
2023. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Onnan ezt nem lehet kihajtani. A megoldás az a kettő kb. amit #1-es írt. De miért urológiára mész, miért nem nephrológiára?
2023. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet tudni mennyire fáj a zúzás vagy a műtét?
2023. szept. 20. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első zúzàs nem fàjt. Nem robbant el. Màsodiknàl azt hittem odatojok. Èn inkàbb mennèk legközelebb műtètre. De ez vàltozó , kinek hogy. Annyi , hogy zúzàsnàl nem tudni előre , hogy hàny alkalom kell, szètmegy e. A műtètnèl van felèpülèsi idő. De ezt az orvos dönti majd el.
2023. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

Azt szeretném még megkérdezni, hogy műtétnél 1 éjszakát bent is kell majd maradni a kórházban?

2023. szept. 20. 20:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ha minden rendben lesz, akkor màsnap kiengednek.
2023. szept. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!