Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pattanások vállon illetve...

Pattanások vállon illetve háton? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nyáron valószínűleg a naptól, melegtől lobbant be de még most is van csak nem annyi mint akkor...

Az arcom is ilyen pici pöttyökkel van tele, mensi körül pattanások is vannak és alig akarnak elmúlni. Sima labor nem mutatott semmit. Menjek bőrgyógyászatra ahol több hónap a várakozás és lehet addigra pont lecsillapodik vagy esetleg ajánlanátok valaki magánt akihez előbb lehet menni? Vagy lehet örököltem a glutén/tejérzékenységet?🤔

Bár refluxra is gyanakszom, csak a háziorvos nem hiszi hogy fiatalként lenne 😅 na de valami szerintem nem jó a belső dolgokkal



2023. szept. 25. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Refluxtól mióta van ilyen?

Szerintem hormonális oka legvalószínűbb, de a táplálkozás is közrejátszhat.

2023. szept. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*ok a
2023. szept. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Az miatt valami gyulladás belül vagy fogalmam sincs
2023. szept. 25. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Ki kell vizsgáltatni, sima labor nem ér semmit. Kell góckutatás, allergiavizsgálat, nőgyógyászati vizsgálat, stb. stb. Bőrgyógyász esetén csak olyanhoz menj, aki nem ír fel gyógyszert kérdezés nélkül mint a legtöbben. Kozmetikusnál nem voltál?
2023. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem jol mosod meg.
2023. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
38%

1. Tapadós ruhák lehetnek , ezzel együtt a sok izzadás

2. Nekem ez volt a probléma , helytelen étrend , már 1 hét rendes egészséges étkezés után is rengeteget javult a helyzet. Viszont ajànlom hogy menj el dietetikushoz ha Nagy a baj , ô tudja mi milyen hatással lesz a hormonjaidra

2023. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!