Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire fájdalmas külső...

Mennyire fájdalmas külső aranyérrel szülni?

Figyelt kérdés

36 hetes terhesen lett egy elég csúnya külső aranyerem, ami iszonyatosan fáj, nem tudok ülni, állni, menni se szinte :(

Voltam proktológusnál, azt mondta, ő nem látja trombotizáltnak, csak ödémás és gyulladt, Detralexet szedhetek, meg kenjem. Azt már hétfő óta, azaz 5 napja csinálom. Amúgy szerdán voltam a dokinál, aznap kezdtem jobban lenni, de azért elmentem. Jól megnyomkodta, azóta rosszabb.

Nah a lényeg, kinek kb mikor múlt el, és ha ilyen fájdalmas aranyérrel szült, azt hogy csinálta végig? Fekve vajúdok majd vagy hogy? :(( nem hiszem el, hogy ilyen szerencsétlen vagyok.



2023. szept. 29. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, szülés közben fel se fog tűnni egy aranyér!
2023. szept. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én labdán vajúdtam, de most nem tudok ülni. Szerintem nagyon is fel fog tűnni... utána meg kb. végem lesz, mert ha sima székelés után bedurran az egész, akkor szülés után el sem tudom képzelni, mi lesz....
2023. szept. 29. 08:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyenlőre annyit tehetsz, hogy úgy alakítod az étkezést, hogy a legkevésbé sem kelljen erőlködni a wc-n.
2023. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére azzal nincs gond egyáltalán!
2023. szept. 29. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van aranyerem és a doki azt mondta, ha indokoltnak látják, felajánlják a császárt is.
2023. okt. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy vagy most? Milyen volt a szülés?

márc. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

hál'Istennek szülésig elmúlt az aranyér. Szüléskor csak minimálisan jött ki, és nem fájt, de azonnal kenni kezdtem.

Azóta sincs gond vele, remélem nem is lesz! Annyi, hogy maradt utána egy kis bőrfüggelék. Zavaró, de ez van. Legalább nem fáj :))

márc. 7. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!