Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Külső aranyérre mi használ?

Külső aranyérre mi használ?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam jéggel, kamillával,reparonnal

Házi orvos rost dús ételeket ajánlott, víz fogyasztást illetve reparont de nem vagyok előrébb.

Van valami olyan krém ami a trombotizált aranyeret lehuzza? Csökkenti a fájdalmat?

Kérek időpontot sebészetre de még bejutok valami jó lenne


2023. márc. 7. 07:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Nincs. Proktológus tud segíteni rajta. De inkább magánt válassz, mert ha túl sokat vársz, lehet nem úszod meg operáció nélkül.
2023. márc. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Rostdús étel azért fontos, hogy laza legyen a széklet, ne rontsa tovább az állapotot, illetve ne okozzon fájdalmat a székelés. Drogériában lehet kapni zabkorpa tablettát, vagy útifű maghéj kapszulát. Ezek magas rosttartalommal bírnak, érdemes étrendkiegészítőként szedni valamelyiket. Nekem a zabkorpa jobban bevált.

A fenálló problémára pedig rengeteg féle aranyér krém van, olyan is, ami egyben fájdalomcsillapító is. Receptköteles, szteroidos. Ha az orvosod csak az ezer éves Reparont ismeri, az elég nagy szegénységi bizonyítvány.

2023. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Amikor nekem volt trombotizált aranyerem, az annyira fájt, hogy a sürgősségin kellett felnyitni. Keress fel szakorvost
2023. márc. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1 Az hogy te nem ismersz nem azt jelenti hogy nincs!

#2 zabkorpát próbáltam de nem vált be sajnos mert nagyon fájt tőle a hasam, kb fel óránként járt a WC-t suliban.

Ezért mondom hogy semmire nem megyek a házi orvossal...

#3 több fajta típus létezik... Nem csak a végstádium

2023. márc. 7. 13:39
 5/18 anonim ***** válasza:

"#1 Az hogy te nem ismersz nem azt jelenti hogy nincs!"

Jól van na, akkor minek kérdezted? Te nyígsz itt tegnap óta, hogy fáj a sehegged meg jaj de drága a kezelés.

Hát akkor szenvedj, kit érdekel.

2023. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Milyen tegnap óta?!

De ki kérdezett téged?

Minek írsz ha nem tudsz érdemben semmit írni?

2023. márc. 7. 14:36
 7/18 anonim ***** válasza:
2023. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2023. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ahhoz sem lenne közöd ha óránként lenne feltéve a kérdés de úgy látom ott sem tudtál érdemben válaszolni
2023. márc. 7. 14:52
 10/18 anonim ***** válasza:
:D No, hát csak kibújik a szög a zsákból... ;)
2023. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!